Združenie Organizácií Verejných Prác
   SPWA - Slovak Public Works Association

   slovensky   english   deutch   по руски   PRIHLÁSENIE ( neprihlásený )

utorok, 23.4. 2024 

 
 » AKTUALITY
 » PROFIL ZDRUŽENIA
 » ORGÁNY ZDRUŽENIA
 » ADRESÁR
 » SEKCIE
 » INFOSERVIS
 » AKCIE ZOVP
 
 » FOTOGALÉRIA  
 » LINKY
 
 » DISKUSNÉ FÓRUM ()
 » BAZÁR (0) 


rokov založenia

 

členská PRIHLÁŠKA
za riadneho člena združenia


STANOVY ZOVP SR


 

PARTNERSKÉ ORGANIZÁCIE


SPOLEK VEŘEJNE
PROPĚŠNÝCH SLUŽEB

 


 


Krajowe Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast

 


 


 
 

MEDIÁLNI PARTNERI 
 
Google

 

 
 

 

Pracovná cesta s MEVA-SK

14.10.2019 10:26:11  vytlačiť  

 V dňoch 4. - 6.9.2019 sa na pozvanie spoločnosti MEVA Group uskutočnila tematická pracovná  cesta do Českej republiky. Skupina účastníkov tvorená členmi ZOVP absolvovala veselý presun  vlakom do Prahy, kde sme boli ubytovaní a večer po príchode  sme strávili debatami  a výmenou skúseností pri výbornom českom pive.

Štvrtok, hneď ráno sme sa autobusom prepravili do priestorov výrobného závodu MEVA v Roudici nad Labem, kde nás privítal generálny riaditeľ spoločnosti MEVA Group.  S jeho spolupracovníkmi sme absolvovali exkurziu vo výrobných halách kovo-programu – výroba kuka nádob, kontajnerov, sudov a výrobkov pre sklady a logistiku. Našu pozornosť si získali polopodzemné kontajnery ale aj špeciálne kontejnery do centrálnych zón ako aj vysoko sofistikované smart riešenia košov, ktoré komunikujú a plnia viacero riešení.

Po zodpovedaní našich otázok počas veľmi chutného občerstvenia situovaného v zeleni na dvore spoločnosti sme sa presunuli do Technických služieb  v Benešove. Tu sa nás ujal riaditeľ p. Buhumil Rataj, ktorý je zároveň prezidentom českého partnerského združenia SKS. Previedol nás celým areálom Technickým služieb, kde je situovaný aj zberný dvor a zodpovedal nespočetné množstvo otázok kolegov zo Slovenska.

Po presune do Prahy sme v podvečer absolvovali plavbu loďou po Labe so zaujímavým programom. Večer nás riaditeľ dcérskej spoločnosti MEVA-SK s.r.o. zaviedol do pivovaru u Medvídku, kde sme samozrejme pri pive rozdiskutovali zážitky z celého dňa.

Ďakujeme spoločnosti MEVA-SK s.r.o. za vysokú profesionalitu pracovného ako aj voľnočasového programu exkurzie.
   
  : reklama  :  kontakt  :

(c) Copyright 2oo4, ZOVP