POĽSKO-ČESKO-SLOVENSKÝ KONGRES
15.03.2024 15:29:54
 

Združenie Organizácií Verejných Prác SR pozýva svojích členov na 1. medzinárodný KONGRES ZOVP(SR), SKS(CZ), KFDZOM(PL), ktorý sa uskutoční v termíne 22. – 24.05.2024 v hoteli Golebiewski, Karpacz, Poľsko. PROMO VIDEO.

Účastníkmi kongresu budú odborníci z oblasti komunálnych služieb, zástupcovia samospráv ako aj s vystavovatelia a výrobcovia produktov pre výkon verejnoprospešných služieb pre mestá a obce zo Slovenska, Česka a Poľska. Súčasťou kongresu budú i zaujímavé prednášky a diskusie na rôzne témy nielen z odpaodvého hospodárstva.

Tešíme sa na Vašu účasť na medzinárodnom kongrese a veríme, že strávite príjemné chvíle v spoločnosti kolegov a priateľov z oblasti komunálnych služieb a radi využijete túto príležitosť na stretnutie. Veríme, že podujatie bude pre Vás príležitosťou k nadviazaniu nových kontaktov a priateľstiev, a že  radi prídete aj na naše ďalšie spoločné akcie.

Všetky potrebné informácie a elektronickú prihlášku k podujatiu nájdete v sekcii INFOSERVIS.ZOVP - Združenie organizácií verejných prác, www.zovp.sk