Deň komunálnej techniky 2017 - REDOX
26.9.2017 8:06:10
 

V športovom stredisku Šachtičky pri Banskej Bystrici sa 13. septembra uskutočnil ďalší ročník tradičnej výstavy komunálnej techniky „Deň komunálnej techniky“, ktorý organizuje lučenecká spoločnosť REDOX.

Líder medzi dodávateľmi komunálnej techniky pre odpadové hospodárstvo na Slovensku si tohto roku pripomína 15 rokov od svojho vzniku. Majiteľ a zároveň jeden z konateľov spoločnosti JUDr. Roman Malček predstavil viacero vozidiel z portfólia svojej ponuky.

Firma je exkluzívnym dodávateľom nemeckej značky FAUN, s ktorou spolupracuje od roku 2004. FAUN vznikla už pred 140 rokmi, pričom ostatných 90 rokov venuje vývoju a výrobe nadstavieb na zber komunálneho odpadu. Od roku 1994 patrí do skupiny rodiny Kirchhoff.

„Od tohto roku zaznamenáva naša spoločnosť neustály progres, či už v raste tržieb, alebo personálnej oblasti,“ vysvetľuje Roman Malček. Od roku 2008 Redox vybudoval nový areál na servis vozidiel. Výstavba trvala do roku 2011, kedy spoločnosť dosiahla rekordné tržby 46 miliónov eur a stala sa celosvetovo najúspešnejším dílerom nadstavieb FAUN.

Pokračovanie článku nájdete na www.odpady-portal.skZOVP - Združenie organizácií verejných prác, www.zovp.sk